Wpisy użytkownika ღ Colour of your dreams ღ z dnia 2 lutego 2015

Liczba wpisów: 1

tinista123456
 
Witam was aniołki ! :D Dzisiaj swoje 25 urodziny obchodzi odtwórczyni Angie -Clara Alonso.  Feliz cumpleanos Clara! Polonia te ama! - Szczęśliwych urodzin Clara! Polska cię kocha!
Todos los mejor Clari! Muchos besos de Polonia! - Wszystkiego co najlepsze, Clari! Wielkie buziaki z Polski!
Nie zapomnijcie spamować jej tt życzeniami.
BY5OCvCCYAAsrLp.jpg

tumblr_inline_nf01k5fDeb1s654wv.jpg

Dalszy ciąg wykreślanki .Która fotka odpada teraz ?
pizap.com14228899949851.jpg

Kochani ,a teraz (nie o Violettcie ) :D
Oglądaliście wczoraj film na TVP 1 ,,Trzy metry nad niebem ''.Ja tak ,i spodobał mi się tak bardzo że obejrzałam dzisiaj drugą część .Po prostu płakałam jak bóbr .Zaliczam go do moich ulubionych filmów.
Buntowniczy Hache, uczestnik wyścigów motocyklowych i entuzjasta ryzyka, poznaje Babi, dziewczynę z dobrego domu. Mimo dzielących ich różnic zakochują się w sobie.
trzy_metry_nad_niebem_2013-07-29_11-03-17.jpg

trzy-metry-nad-niebem (1).jpg

  • awatar I love sport! ♥: Ja nie wiedziałam,że ona ma urodziny.:( No to Clara: Wszystkiego naj naj!.:* Żeby Ci się układało z Diegusiem normalnie jesteście do siebie stworzeni!.:* Więcej sukcesów i solowej kariery! Przepięknie śpiewasz.<3 <3 Kompletnie zapomniałam..;( Super fotki i nuta.<3 Ja tam wolę moją Kieszę!.:* www.youtube.com/watch?v=ESXgJ9-H-2U Hahha pozdrawiam was kochane!.:**
  • awatar Violetta - NA ZAWSZE ✔: Jezuu,zapomniałam XDD No to najlepszego Clara,lovki kiski ;33 odpada 7 :) Nie oglądałam,kurde musze obejrzeć :) Wszyscy w mojej klasiee gadają,ze świetne ojej ! <3 :D fajne focie i nutka :)
  • awatar Jaram się nati jak ona sesjami: oglądałam to i to oby dwie części a tak ogólnie to super blog no i jeszcze naj naj lepszego clara ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (19) ›