Wpisy użytkownika ღ Colour of your dreams ღ z dnia 4 lipca 2015

Liczba wpisów: 1

tinista123456
 
Cześć skarby! Jak tam u was ? U mnie nawet spoko :D Wczoraj wybrałam się na zakupy ,kupiłam sobie parę ciuszków no i rolki. Wieczorem pojechałam z przyjaciółkami na plac aby pojeździć na rolkach razem z nimi. One radziły sobie świetnie ,ja natomiast wręcz przeciwnie ,drżały mi nogi ze strachu i ciągle się przewracałam (i dzisiaj siniaki xd) no i gdyby tego było mało jechałam do tyłu zamiast do przodu. Chyba powinnam spróbować na równym terenie. Musze przyznać że troche się zniecheciłam ,ale i tak dzisiaj spróbuje jeszcze raz na moim podwórku.
Ale teraz przejdźmy do wpisu.Dzisiaj polece wam kilka książek które powinniście przeczytać :D
1.Stowarzyszenie Kopciuszków
stowarzyszenie-kopciuszkow-b-iext3708861.jpg

Jess Parker, wieczna outsiderka, otrzymuje zaproszenie do elitarnego tajnego Stowarzyszenia Kopciuszków. Wreszcie ma szansę odnaleźć się w szkolnej dżungli! Dziewczyna jest zachwycona, jednak kiedy Wiedźmy wypowiadają wojnę Kopciuszkom, ta bajka przestaje jej się podobać. Co gorsza, także wymarzony książę nie do końca spełnia oczekiwania. Jess będzie musiała się postarać, by jej historia skończyła się szczęśliwie. A może już nie chce nosić szklanych pantofelków?
2.Alicja w krainie zombii
alicja-w-krainie-zombi-b-iext23222770.jpg

Alice jest dziewczyną taką jak my, chodzi do szkoły, ma kochających rodziców i siostrę. Życie dziewczyny nie jest jednak tak sielankowe jak by się mogło wydawać.Ojciec od dziecka opowiadał jej historię o potworach czyhających na zewnątrz by zabić ich rodzinę. Ali jednak nie chce wierzyć ojcu myśląc, że są to objawy choroby psychicznej, którą próbuje on niwelować za pomocą alkoholu. Nagle w wypadku ginie cała rodzina Ali, a następstwa tego wydarzenia coraz bardziej pomagają uwierzyć dziewczynie w opowieści ojca.
3.Wybrana
dom-nocy-tom-3-wybrana-b-iext2498605.jpg

Do Domu Nocy zakradły się ciemne moce i żądza krwi, a szkolne przygody dorastającej wampirki Zoey Redbird stają się coraz bardziej tajemnicze. Ci, którzy wydawali się przyjaciółmi, okazują się wrogami, a zaprzysięgli wrogowie... stają się przyjaciółmi. Odwaga Zoey zostaje wystawiona na większą próbę niż kiedykolwiek przedtem. Przed nią nie lada wyzwanie. Wie, że tylko ona z pomocą przyjaciół może uratować Stevie Rea, która przeistoczyła się w nieumarłą. Wszystko co odkryje, musi być zachowane w tajemnicy przed resztą mieszkańców Domu Nocy, w którym zaufanie stało się towarem deficytowym.
------------------------------------------------
Uwaga! Postanowiłam że przeprowadze wywiad z jedną z blogerek. Oczywiście wyróżniony do tego blog zostanie polecony w 2 wpisach :D Zachęcam do zgłaszania sie w komentarzach. Oczywiscie nie może on brzmieć tylko ,,zg się'' oprócz tego prosze o wyrażenie swoich opinii na temat ksiażek i spędzanych przez was wakacji :D
pizap.com14360011543071.jpg
  • awatar Sylwia Lisiewicz15: Jedną z nich przeczytałam " Wybrana" Saga Dom Nocy. Ta saga ma 12 książek ja przeczytałam już 9 teraz czekam na kolejne, bo jeszcze ich nie ma w polskich księgarniach. Mam nadzieję, że wkrótce się pojawią. Chciałabym się zgłosić na ten wywiad.
  • awatar Whispers in the dark: Ja na rolkach jeździć nie umiem xD Ooo właśnie ,,Alicja w krainie zombi'' Poluje na tą książkę w bibliotece ale nigdy nie mogę na nią trafić ;) Ja aktualnie czytam ,,Dary Anioła-Miasto popiołów'' potem kolejna część aa w poniedziałek wybieram sie do bibioteki znaleźć następne ;) W planach mam jeszcze do przeczytania ,,Cztery'' czyli zanim Tobias poznał Tris bo trylogia niezgodnej jest cudowna <3 <3 Chciałabym się zgłosić do wywiadu :D
  • awatar ☾ EGALI†ARYZM ∞: Ja się zgłaszam do wywiadu :D CO do rolek nie podawaj się w końcu się uda! :D powodzenia :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (46) ›