Wpisy użytkownika ღ Colour of your dreams ღ z dnia 6 lipca 2015

Liczba wpisów: 1

tinista123456
 
Cześć kochani :* Bardzo trudno było dokonać wyboru. Dlatego wyłoniłyśmy trzy osoby. Pojawią się zatem 3 wywiady z trzema blogerkami. Oto jedna z nich.
Na pewno wszyscy kojarzą ją ponieważ posiada cudownego bloga valuta.pinger.pl który odniósł już duży sukces na pingerze. Przejdźmy do pytań.
1.Jak masz na imie i ile masz lat ?
Znajomi mówią na mnie Kate, a moje prawdziwe imię niech zostanie tajemnicą. W marcu skończyłam 18 lat.
2.Jak to się stało że zaczełaś prowadzić bloga ?
Jakieś 7 lat temu prowadziłam naraz około 40 blogów na Onecie, od zawsze interesowałam się pisaniem. Mama mnie namówiła do założenia bloga na Pingerze po długiej przerwie, ponieważ bardzo lubi oglądać tutaj blogi modowe. Na początku prowadziłam tu bloga z recenzjami gier, pomysł na Disney przyszedł sam z siebie.
3.Co daje ci blogowanie ?
Dzięki blogowaniu przyjemnie spędzam wolny czas, rozwijam się w tym co lubię robić. Poznaję tu dużo osób z podobnymi zainteresowaniami.
4.Miałaś kiedyś chwile zwątpienia w blogowaniu ? Jak sobie z nimi poradziłaś ?
Czasem gdy nie mam czasu ze względu na naukę lub inne ważne sprawy to myślę o zawieszeniu bloga, jednak mam tu zbyt wiele osób, które mnie wspierają, by tak po prostu zrezygnować.
5.Skąd pomysł na taką tematykę ?
W sumie wcześniej nie interesowałam się tak bardzo Disneyem, założyłam bloga z nudów, bo widziałam na internecie mnóstwo fajnych obrazków. Później się to tak fajnie rozwinęło, że nie zmieniłabym teraz tej tematyki na żadną inną. Po prostu kocham Disney!
6.Jak myślisz jaką osobą jesteś ?
Kolorową, wstydliwą i bardzo wybuchową. Od razu wyrzucam z siebie gdy coś mi leży na wątrobie. Czasem z tego względu potrafię być bardzo wredna, ale tak naprawdę, mimo krzyków, bardzo kocham osoby w moim otoczeniu.
7.Jak spędzasz wolny czas ?
Prowadzę bloga, jakby nie patrzeć zajmuje mi sporo wolnego czasu. Gram w gry, kocham grać w gry różnego rodzaju. Oglądam telewizję oraz chodzę do kina, uwielbiam oglądać filmy. Czasem wychodzę na miasto ze znajomymi.
8.Czy masz taką osobę na której się wzorujesz ? Jeśli tak to dlaczego?
Raczej na nikim się nie wzoruję, chce być sobą, czasem tylko lekko się inspiruje różnymi osobami...
9.Jesteś optymistką,pesymistką ,czy realistką ?
Optymistką w połączeniu z realistką. Ale chyba bardziej optymistką, lubię myśleć pozytywnie, choć często zadręczam się głupotami.
10.Jakie jest twoje największe marzenie ?
Marzy mi się, że kiedyś w końcu napiszę książę i ją wydam. Jak na razie jednak mam jej bardzo mało, a pomysły w głowie wciąż się zmieniają. A z tych bardziej nierealnych marzeń, to bardzo chciałabym latać, wciąż mi się to śni.
11.Czy jest coś czego się panicznie boisz ? Jeśli tak,to co takiego.
Boję się wielu rzeczy: wysokości, ciemności, tego, że ludzie pamiętają mnóstwo głupot, które kiedyś robiłam, tego, że nie poradzę sobie w życiu... Czasem gdy za dużo o tym myślę, to strach zmienia się w paniczny strach.
12.Co poprawia ci humor ,gdy dopada cie smutek ?
Słuchanie muzyki (szczególnie z Disneya, Studia Accantus i Lindsey Stirling), chodzenie do kina, granie w gry, rozmawianie z przyjaciółmi i z moją mamą.
13.Kim chciałabyś zostać w przyszłości ?
Znaną, światową pisarką, reżyserem filmowym lub scenarzystą. Bardzo chciałabym robić coś twórczego.
14.Z jaką postacią literacką lub filmowa się utożsamiasz lub uważasz za bliską sobie ?
To bardzo trudne pytanie, jedyne co mi przychodzi do głowy to Maggie z Atramentowej trylogii, która kochała istoty magiczne, bardzo się bała, jednak mimo to chciała przeżyć jakąś niezwykłą przygodę.
15.Czy masz motto którym kierujesz się w swoim życiu ? Dlaczego właśnie to ?
"Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką". Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, nie byłabym w stanie żyć bez niej. Często słuchając wyobrażam sobie jakieś aranżacje, historie lub nawet układy taneczne, choć zupełnie się na tym nie znam. Bardzo lubię o tym myśleć, relaksuje mnie to
16..Czy masz ulubiony film który mogłabyś oglądać w nieskończoność i ci się nie znudzi ? (może być książka)
Mam tego sporo, mogłabym oglądać w kółko Planetę skarbów, Mojego brata niedźwiedzia, Dzwonnika z Notre Dame, Meridę waleczną i wiele innych, jednak to, co dosłownie czasem zdarza mi się oglądać codziennie to Harry Potter. Znam wszystkie części na pamięć.
Bardzo dziękuje za wywiad Kate :*
Mam nadzieje że wywiad wam się spodobał i z chęcią go przeczytaliście :D